Troszkę o nas…

MERUNO to wyjątkowa firma, która specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów ze skóry naturalnej i owczego runa. Działalność, której początek sięga 2002 roku, ma na celu dostarczenie wysokogatunkowych produktów inspirowanych tradycją. Siedziba producenta znajduje się w miejscowości Biały Dunajec, w odległości 7 kilometrów od Zakopanego. Wysyłki realizowane są zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Naturalne owcze runo i regionalne wzornictwo

Tym, co wyróżnia MERUNO jest charakterystyczne wzornictwo, odzwierciedlające styl góralski. Na szczególną uwagę zasługują komfortowe, ciepłe bambosze, kapcie męskie oraz damskie ze skóry naturalnej i ekologicznej, utrzymane w tradycyjnym stylu. Miękkie koce, wełniane kurtki i kamizelki, a także kamizelki dziecięce stanowią alternatywę dla współczesnych masowych produkcji tekstyliów. MERUNO dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wyroby, odznaczały się solidnym wykonaniem i były komfortowe dla użytkujących je osób. Asortyment obejmuje również szeroki wachlarz dodatków, idealnych na prezent – fartuszki podhalańskie, kołdry, poduszki, wałki pod głowę, nakładki na krzesła i wiele innych.

Ręcznie szyte kapcie – wkładki ortopedyczne – najlepsze dla Twojej stopy

Firma z Białego Dunajca posiada tak oryginalne produkty, jak ręcznie szyte kapcie góralskie z naturalnej skóry, czy pantofle z wkładką ortopedyczną. Podeszwy obuwia MERUNO są wykonane z antypoślizgowej styrogumy, dzięki czemu są one doskonałe dla seniorów – minimalizują ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Wkładki ortopedyczne dbają natomiast o prawidłowe ułożenie stopy przez cały dzień.

Polska jakość, która nie ma sobie równych – sprawdź, co ma w swojej ofercie MERUNO

Produkty MERUNO są w całości wykonane w Polsce. Zamawiając wyroby z owczego runa i skóry masz pewność, że otrzymasz wysokiej klasy, wyjątkowe dodatki i odzież. Firma, zdobywając doświadczenie przez szereg lat działalności, spełnia oczekiwania każdego wymagającego klienta, który ceni tradycję połączoną z użyciem wyselekcjonowanych materiałów.

Top Navigation
Secondary Navigation

has been added to your cart

View Cart