Reklamacje

Kupujący ma prawo odesłać produkt w ramach reklamacji w ciągu dwóch lat od dnia otrzymania zamówienia.

Reklamacji nie podlegają towary, które były użytkowane niezgodnie ze swoim przeznaczenie bądź były użytkowane zgodnie ze swoim przeznaczenie ale powstałe uszkodzenia wynikają z naturalnego zużycia towaru.

Procedura zgłaszania reklamacji:

1. Skontaktuj się z nami poprzez adres email: bok@meruno.pl

2. W tytule maila wpisz “Reklamacja”, opisz dokładnie reklamowany produkt, kiedy wystąpiła wada itd. Dodatkowo podaj numer zamówienia. Numer zamówienia możesz znaleźć na stronie Moje Konto, bądź w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

3. W ciągu 48h otrzymasz informację o przyjętym zgłoszeniu. W ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji otrzymasz decyzję. Pamiętaj! Kontroluj na bieżąco skrzynkę pocztową, jeśli nie otrzymałeś żadnego maila potwierdzającego skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 664 619 752

WAŻNE INFORMACJE

a. Reklamowany produkt musisz odesłać na koszt własny. Musi być to najtańsza rejestrowana forma wysyłki, sugerowany Paczkomat InPost (11,99 zł)

b. W przypadku uznania reklamacji odeślemy Ci naprawiony lub nowy produkt oraz zwrócimy koszty za przesyłkę jednak nie więcej niż 11,99 zł (najtańsza rejestrowana forma dostawy)

c. W przypadku odrzucenia reklamacji odeślemy Ci reklamowany produkt. Jeżeli nie zgadzasz się z naszą decyzją możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

 

Masz jakieś pytania? Coś nie jest jasne?

Napisz do nas: bok@meruno.pl

Top Navigation
Secondary Navigation

has been added to your cart

View Cart